Darmowa
Klientów

PP K 1062/1 WHITE KINKIET

ilość opinii: 3
Kod produktu: PP K 1062/1 WHITE | Gwarancja: 24 miesiące | Wysyłka: 2 dni | Dostępność: 0
231.00 PLN 208.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny
MATERIAŁ Metal, materiał, szkło
KOLOR Chrom, biały, przezroczysty
WYMIARY 260xH280mm
NAPIĘCIE ZASILANIA 230V 50Hz
TRZONEK E27
ŻARÓWKA Żarówka klasyczna 230V 1x60W, CFL 230V, LED 230V
STOPIEŃ SZCZELNOŚCI IP20

Pomoc przy zakupie:

Darmowa dostawa

PP Design K 1062/1 WHITE KINKIET LAMPA ŚCIENNA METAL CHROM ABAŻUR MATERIAŁ BIAŁY SZKŁO REGULOWANY E27 LED

Opis

Kinkiet wykonany z chromowanego metalu, białego materiału oraz przezroczystego szkła. Możliwość ukierunkowania abażuru w dowolną stronę!

Dostępny kinkiet, zwis pojedynczy mały, zwis pojedynczy duży, żyrandol trójramienny oraz żyrandol pięcioramienny. Abażury w kolorze szarym oraz białym.

Atuty:

-Możliwość zastosowania energooszczędnego źródła światła LED

-Możliwość regulacji

ŻARÓWKA Żarówka klasyczna 230V 1x60W, CFL 230V, LED 230V
STOPIEŃ SZCZELNOŚCI IP20

Dostawa

Wszystkie produkty zakupione w sklepie internetowym PP Design są dostarczane do Zamawiającego przy pomocy firmy kurierskiej UPS. U nas wysyłka na terenie Polski jest zupełnie darmowa! Paczki wysyłamy już w ciągu 48 godzin od otrzymania wpłaty na konto.

Dostawa na inny adres

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym istnieje możliwość wyboru adresu innego niż adres Zamawiającego. W celu jego zdefiniowania należy wypełnić odpowiedni formularz podczas procesu zamawiania. Wykorzystanie tej opcji nie zwalnia z przywileju darmowej wysyłki.

Odbiór osobisty

Zamówiony towar możesz odebrać w naszym salonie sprzedaży PP Design w centrum Warszawy.

ul.Bartycka 24/26

paw. 132

pn - pt: 10.00 - 18.00
sob: 10.00 - 15.00

• Miłosz

Kupiliśmy lampy do pokoju dziecięcego. Są ładne idealnie pasują do dziecięcego wętrza

• Karolla

ładny, daje ciekawe światło. Jest łatwy w obsłudze i co ważniejsze niezbyt wymagający przy czyszczeniu!!

• Daria

kinkiet sprawdza się w sypialni. wygląda ok, wszystko ok. obsługa również ok!

Dodaj opinię

Dodaj opinię o PP K 1062/1 WHITE KINKIET