Opinie o Nas

Napisz do nas

Darmowa
wysyłka
Wszystkie produkty
dostępne od ręki
Najwyższa jakość
wykonania
Tysiące zadowolonych
Klientów
Rodzaj lampy
Kolor
Materiał
Źródło światła
Trzonek
Napięcie zasilania
Stopień szczelności
Moc
Długość
Średnica/obwód
Cena
Zamawiaj z rabatami!
Dopasujemy rabat do wartości Twojego koszyka
-3%
powyżej 1000 PLN
-5%
powyżej 3000 PLN
-10%
powyżej 5000 PLN

Żarówki

Promocja
Klasa energetyczna: A++
PP P UFO 96W WH PLAFON LED ŚCIEMNIALNY 8000lm=700W
Natychmiastowa wysyłka gratis!
Napięcie zasilania 230V
Klasa szczelności IP20
Teraz tylko:
1950.00 PLN 2400.00 PLN
Zobacz wszystkie promocje

Żarówki

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko lampy, ale również żarówki kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami dostępnymi w naszym sklepie.

Oferujemy żarówki LED, które znakomicie nadają się do oświetlenia każdego pomieszczenia. Dzięki technologii, w której zostały wykonane, pobierają niewielką ilość energii oraz charakteryzują się długą żywotnością. Posiadamy szeroki asortyment oferowanych produktów zarówno o barwie ciepłej, jak i zimnej, ale również o zróżnicowanym kącie świecenia - oświetlenie punktowe oraz rozproszone.

Wysokiej jakości żarówki

Warto jest dobrać oświetlenie w pomieszczeniu lub na zewnątrz odpowiednie do naszych potrzeb. Podczas gdy ciepłe światło w pokoju jest preferowane przez większość osób, o tyle w ogrodzie czy na podwórku wariant zimny jest o wiele częściej wybierany. Należy również rozważyć, jaką moc będzie posiadać nasze nowe źródło jasności. Nie chcemy przecież, by było ono zbyt silne, lecz również, by było wystarczające.

Podczas zakupu dostępnych w naszym sklepie internetowym produktów sprawdź, czy odpowiada on lampie, w której będzie się znajdował. Niezwykle istotny jest trzonek, który działa jako połączenie dwóch elementów w taki sposób, by mogły działać razem. Ważne jest również wymiary - nie mogą one być na tyle duże, że produkt nie może być umieszczony w kloszu lampy.

PP Design
Back to top