Ceneo

Długość
Średnica/obwód
Zamawiaj z rabatami!
Dopasujemy rabat do wartości Twojego koszyka
powyżej 1000 PLN

Trzonek / Gniazdo G9

480.00 PLN

Lampy wiszące, żyrandole

Ciekawe dodatki, które wyróżnią każde wnętrze, niezależnie od jego stylu, to nasze lampy wiszące PP Design. W ofercie, którą prezentuje nasz sklep internetowy znajdziecie modele w różnych kształtach i rozmiarach - klasyczne, a także nowoczesne w technologii LED. Pośród całego asortymentu wymarzone żyrandole znajdą zarówno miłośnicy klimatów loftowych czy industrialnych, ale także tych klasycznych czy bardziej glamour.

Do atutów lamp wiszących z pewnością można zaliczyć nowoczesny design, dzięki czemu nie tylko generują światło, ale również są ciekawym elementem dekoracyjnym dla salonu, gabinetu, czy nawet pokoju dziecięcego. Dzięki wykorzystaniu technologii LED generują dużą ilość światła, lecz są przy tym energooszczędne. Wszystkie dostępne na naszej stronie internetowej żyrandole możesz obejrzeć także na żywo w jednym z naszych sklepów w Warszawie lub Wrocławiu. Gwarantujemy, że wybrany przez Ciebie produkt spełni wszystkie oczekiwania i piękne ozdobi Twoje wnętrze.

Tanie lampy wiszące do Twojego wnętrza

Szukasz designerskiego oświetlenia do Twojego salonu, sypialni, jadalni, kuchni, a może korytarza lub innego pokoju? Nie musisz przepłacać, by uzyskać nowocześnie zaaranżowaną przestrzeń. Tanie lampy wiszące to nieodłączny element dekoracyjno-użytkowy wielu domów. Te o oryginalnej stylistyce, pasującej do Twojego wnętrza i jego kolorystyki wcale nie muszą kosztować grubych pieniędzy. Tanie oświetlenie może robić równie duże wrażenie, co najdroższe modele o ekskluzywnym wyglądzie. Doskonałym przykładem na to jest szeroki wybór tanich i nowoczesnych produktów dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego z oświetleniem.

Dziś nowoczesny design możesz mieć w atrakcyjnej cenie. Odkryj asortyment naszego sklepu online, wybierz interesujące Cię produkty i nadaj Twojemu wnętrzu nowego charakteru. Jeśli zależy Ci na znalezieniu najtańszych produktów, to pamiętaj, by sortować produkty według ceny. W ten sposób najtańsze lampy wiszące zobaczysz jako pierwsze i wśród nich możesz wybrać nowego kandydata do ozdoby Twojego wnętrza!

Jakie lampy wiszące nowoczesne do modernistycznych wnętrz?

Elementy oświetleniowe o unikalnym kształcie, wykonane z wysokiej jakości oraz starannie wyselekcjonowanych materiałów to ciekawa propozycja do nowoczesnych i designerskich wnętrz. Naszą ofertę tworzą tanie i nowoczesne produkty w zróżnicowanych stylach. Wolisz minimalistyczne wnętrza, a może te bogato zdobione? Bez względu czy szukasz designerskiej lampy wiszącej do pomieszczenia w stylu:

• industrialnym (loftowym)
  • eklektycznym
  • rustykalnym
  • glamour
  • boho
  • hampton
  • art deco
  • skandynawskim

w PP Design znajdziesz produkty na miarę Twoich oczekiwań. Ponadto, w naszym asortymencie znajdują się zarówno duże modele, jak i mniejsze, tanie oświetlenie, z którego pomocą z łatwością stworzysz jedyne w swoim rodzaju designerskie aranżacje o nowoczesnym charakterze. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszym asortymencie!

Tania biżuteria wnętrza - lampy wiszące designerskie dla wielbicieli klasyki

Chociaż oferujemy duży wybór nowoczesnych modeli, to równie duży nacisk kładziemy na sprzedaż produktów w bardziej klasycznym stylu. Doskonale wiemy, że ponadczasowe modele nigdy nie wychodzą z mody. Dlatego właśnie zadbaliśmy, by nasze designerskie lampy wiszące doskonale odnajdywały się nie tylko w minimalistycznych wnętrzach, ale również tych w stylu klasycznym. Oświetlenie dostępne w stonowanej kolorystyce, przesycone beżami czy szarościami z elementami złota, srebra, czy miedzi to nasze propozycje dla miłośników klasycznej aranżacji. Eleganckie żyrandole to idealne połączenie funkcjonalności, klasycznego designu oraz doskonałego wykonania. Ponadczasowe oświetlenie dostępne w różnych formach i wzorach idealnie podkreśla klasyczny charakter wnętrz. Odkryj nasze propozycje do Twojego klasycznego wnętrza.

Designerskie lampy wiszące - gdzie?

Źródło światła umieszczone na suficie to jedno z tych elementów wyposażenia, które pojawia się w niemalże każdym pomieszczeniu. Ich ogromny atut to doświetlanie pokoju w równomierny sposób, dzięki czemu cała aranżacja wnętrza prezentuje się stylowo nawet po zmroku. Nasi Klienci z powodzeniem stosują je w:

• salonie
  • kuchni
  • jadalni
  • korytarzu/hallu
  • pokoju dziecka
  • sypialni
  • łazience

Jeśli chcesz skutecznie doświetlić całe pomieszczenie, to wybierz oczywiście centralną część wnętrza. W ten sposób nowoczesne lampy wiszące nie tylko zapewniają optymalne światło, ale również przykuwają wzrok wszystkich gości i domowników. Ustawione w centrum, wysuwają się na pierwszy plan i stają częścią nowoczesnej dekoracji pomieszczenia.

Wyjątkiem są jadalnie i salony, pokoje dzienne połączone z funkcją jadalnianą oraz kuchnie. W przypadku pomieszczeń, w których znajduje się stół, to, co do zasady oświetlenie umiejscawiamy nad stołem, nawet jeżeli mebel znajduje się np. pod ścianą. Zastanawiasz się, na jakiej wysokości nad stołem należy zainstalować oświetlenie? Najczęściej zachowuje się odległość ok. 80-100 cm pomiędzy blatem stołu a krawędzią lampy wiszącej.

PP Design